Характеристика

Керівника Зразкового ансамблю бального танцю «Шарм»

Будинку дитячої творчості

м. Нетішин Хмельницької обл.

 

Грищук Лариса Степанівна, освіта – вища, Відмінник освіти.

Нагороджена Почесною грамотою освіти і науки обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

 

Талановита людина – талановита у всьому. Саме такі слова найповніше характеризують жінку з особливим шармом – досвідченого педагога, умілого керівника дитячого колективу, просто чудову людину  Ларису Степанівну Грищук. Про таких кажуть: «Є Божий дар в душі». І цей дар не втомлюється вона передавати вже багато років своїм вихованцям.

Грищук Л.С.  на посаді керівника гуртка бального танцю Будинку дитячої творчості працює з 1986 року.

Лариса Степанівна є вмілим  організатором, тактовним педагогом, безмежно відданим роботі з дітьми. Педагог відзначається глибокими фаховими знаннями. Досконало володіє формами і методами навчально-виховного процесу. Вміло організовує роботу хореографічного  колективу, вдало підбирає музичний матеріал та форми проведення занять, працює над творчим розвитком гуртківців, виховує в них естетичний смак, вчить розрізняти стилі та жанри танцювального мистецтва, опановувати основи хореографії, вміло володіти своїм тілом.

Заняття ансамблю вчитель проводить цікаво, змістовно, використовує інноваційні методи, залучає гуртківців до співпраці.

Щорічно хореографічний колектив підтверджує свою виконавську майстерність новими здобутками та численними перемогами у  міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях. В рамках обміну культурним досвідом підкорювали сцени міст Чехії, Болгарії, Франції, Німеччини.

Випускники Зразкового ансамблю здобувають хореографічну освіту у вищих навчальних закладах України та успішно будують подальшу  кар’єру балетмейстерів, викладачів класу хореографії, артистів відомих українських балетів .

          За високі досягнення, активну творчу діяльність  керівник гуртка отримала  у 1997 році звання Відмінника освіти України та неодноразово була нагороджена Почесними грамотами міського відділу освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради, Почесними грамотою управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, подяками за популяризацію естрадного мистецтва в Україні, за копітку працю у справі виховання творчо-обдарованої молоді, за якісну підготовку солістів до міжнародних конкурсів.

Лариса Степанівна надає методичну допомогу керівникам хореографічних колективів міста Нетішин.

Грищук Л.С.  користується авторитетом серед батьків, працівників позашкільного закладу, учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Творча характеристика

Зразкового колективу бального танцю «Шарм»

Будинку дитячої творчості м. Нетішин Хмельницької обл.

 

Якщо запитати у будь-якого нетішинця, що йому спадає на думку, коли він чує слово «Шарм», цілком впевненні, що від­повідь буде - «ансамбль бального тан­цю».

Ансамбль бального танцю «Шарм» Нетішинського позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості» створений у 1989 році. 

«Шарм»  зарекомендував себе від самого свого існування. Вже понад 25 років ансамбль дарує справжні хореографічні шедеври, підкорює сцени різних міст України. За останній  період колектив здобув низку перемог:

2010 рік – перемога у конкурсі «Осіння казка» (Прага, Чехія);

  • гран-прі міжнародного дитячого конкурсу мистецтв «Радість на березі моря» (Болгарія);
  • лауреат XVII міжнародного фестивалю дитячої творчості, телебачення та преси «Золота осінь Славутича» (м. Славутич),
  • лауреат конкурсу «Світ талантів Поділля» (м. Хмельницький).

2011 рік  – концертний тур в міста Прага (Чехія), Берлін (Німеччина), Париж (Франція);

  • переможці обласного конкурсу-огляду «Барви-дитинства» (м. Хмельницький).

2013 рік  – лауреати (І місце)  Всеукраїнського конкурсу бальної та сучасної хореографії «Успіх-2013» (м. Хмельницький);

  • фіналісти (ІІІ місце) Всеукраїнського телевізійного конкурсу «Крок до зірок» (м. Київ).

2014 рікдипломанти  Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу «Твій шанс» (м. Луцьк);

  • гран-прі у Регіональному конкурсі «Шоу талантів» (м. Хмельницький);
  • переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки» (м. Київ);
  • учасники обласного фестивалю народного танцю «Вихиляс» (м. Хмельницький);
  • гран-прі у ІІ Всеукраїнському дитячому фестивалі-конкурсі «Спалах зірок» (м. Хмельницький);

2015 рік – диплом лауреата (І місце)  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Різдвяні канікули» (м. Львів);

  • дипломанти Всеукраїнського соціального проекту-фестивалю «Свято дитячих мрій» (м. Київ).

Ансамбль постійно бере участь у благодійних та патріотичних акціях: новорічні ранки для дітей-сиріт, дітей-інвалідів  міста, Марші Гідності, флешмоби тощо.

Керівник Зразкового колективу і її вихованці завжди знаходяться у  спільному творчому пошуку – щороку  на нетішинських сценах з’являються нові постановки. Танці, композиції, поставлені Ларисою Степанівною, вирізняються високою майстерністю та оригінальністю. Десять обов’язкових танців європейської та латиноамериканської програм стали для «Шарму» основою сюжетних концертних композицій, своєрідними характерними спектаклями.

Керівник хореографічного колективу постійно організовує майстер-класи, семінарські заняття, на які запрошує тренерів вищої категорії, де вихованці ознайомлюються з передовим досвідом різних танцювальних шкіл, підвищують техніку виконання спортивного бального танцю.

В колективі склалася традиція репетиторства, своєрідного шефства випускників над молодшими групами. На цьому етапі розвиваються педагогічні здібності старших, кращі з яких продовжують справу свого керівника.

Зросла матеріально-технічна база колективу. Значну фінансову підтримку колектив отримує з боку батьківського колективу.

Вихованці ансамблю та їх керівник Лариса Грищук дарують красу, гарний настрій, професійні навики всім бажаючим спробувати себе у хореографічному мистецтві.